KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija skelbia Kaišiadorių rajono savivaldybės sporto projektų rėmimo konkursą
2017-10-20

   Sporto projektų rėmimo konkurso tikslas – remti Savivaldybėje sportininkų profesionalų, sportininkų mėgėjų ir sportuotojų veiklas. Sporto projektus konkursui gali teikti fiziniai ir juridiniai asmenys, registruoti Kaišiadorių rajono savivaldybėje, išskyrus pelno siekiančias organizacijas ir įstaigas.

Prekiaujant savo išauginta žemės ūkio produkcija GPM mokėti nereikia
2017-10-19

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad gyventojai, parduodantys savo sklype užaugintą žemės ūkio produkciją, pvz. vaisius, daržoves, gėles ir kt. neprivalo įsigyti verslo liudijimo. Tokia gyventojo veikla yra priskiriama žemės ūkio veiklai, o pajamos iš žemės ūkio veiklos yra neapmokestinamos Gyventojų pajamų mokesčiu (jeigu šias pajamas gaunantis gyventojas mokestiniu laikotarpiu neprivalo registruotis Pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju*). Taip pat, iš gyventojų gavus ne daugiau kaip 3 tūkst. eurų žemės ūkio pajamų, neprivaloma teikti ir pajamų deklaracijos.

Dėl lauko taktinių pratybų, vyksiančių š.m. lapkričio 13-17 dienomis Jonavos ir Kaišiadorių rajonuose
2017-10-19
Pranešimas apie numatomą 2 MW galios biodujų jėgainės Bulotų km. 2, Žiežmarių apylinkės seniūnija, Kaišiadorių raj. sav. projektavimą
2017-10-19
Kviečiame
2017-10-17
Skirtas finansavimas bendruomeninių socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo projektui Kaišiadorių rajone
2017-10-16

   Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. spalio 10 d. įsakymu Kaišiadorių socialinių paslaugų centrui buvo skirtas 454 646,31 Eur finansavimas. Šiomis lėšomis Kaišiadorių socialinių paslaugų centras įgyvendins Socialinių paslaugų kokybės gerinimo ir paslaugų plėtros Kaišiadorių rajono savivaldybėje projektą. Šiuo projektu siekiama išspręsti esamos socialinių paslaugų pasiūlos ir kokybės neatitikimą socialinės rizikos suaugusių asmenų poreikiams dėl esamos infrastruktūros netinkamumo ir trūkumo Kaišiadorių rajone. Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba šio projekto įgyvendinimui pritarė 2016 m. liepos 28 d. ir prie projekto finansavimo prisidės ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Dėl pėsčiųjų tilto per geležinkelį
2017-10-16
Lietuviško rudens akordai
2017-10-16

Pravieniškėse pasodinta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio ąžuoliukų alėja
2017-10-16

   2017 m. spalio 13-oji Pravieniškėse buvo ypatinga – šalia skulptūrų parko „Laisvės slėnis“ dalyvaujant garbiems svečiams bei Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantiems nuteistiesiems pasodinta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio ąžuoliukų alėja. Iš viso alėjoje suvešės 100 ąžuolų.

Skirtas finansavimas Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centrui ir Kaišiadorių meno mokyklai
2017-10-13

   Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė 2017 m. spalio 10 d. įsakymu „Dėl finansavimo skyrimo projektams, pateiktiems pagal 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę 09.1.3-CPVA-R-725 „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“ skyrė Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos projektui - Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Kaišiadorių rajone 185458,09 Eur finansavimą. Siekiant pagerinti neformaliojo švietimo veiklų kokybę ir padidinti jų prieinamumą Kaišiadorių rajone planuojama atnaujinti Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro ir Kaišiadorių meno mokyklos infrastruktūrą.

Dėl pratybų Kaišiadorių rajone
2017-10-13

   Informuojame, kad 2017 m. spalio ir lapkričio mėnesiais, Kaišiadorių rajone, Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono I mechanizuotosios pėstininkų kuopos, dislokuotos Rukloje, Jonavos raj., vykdys topografinius žygius. Planuojamų pratybų laikas ir vietos nurodytos schemoje (priedas).

Dėl lauko taktinių pratybų, vyksiančių š. m. spalio 31 ir lapkričio 2 dienomis Jonavos, Kaišiadorių ir Kauno rajonuose
2017-10-13

   Informuojame, kad 2017 m. spalio 31 ir lapkričio 2 dienomis planuojamos NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės vienetų pratybos Jūsų rajonuose. Dalyvauja 30 karių, 8 ratinės transporto priemonės. Užtikriname, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos. Civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

Žemdirbių dėmesiui
2017-10-13

   Kaišiadorių rajone šių metų rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais iškritę gausūs krituliai sukėlė ilgalaikę žalą ūkininkų pasėliams, dėl to žuvo dalis pasėlių. Siekdama išsiaiškinti tikrąjį nuostolių mastą, Žemės ūkio ministerija siekia turėti informaciją apie kiekvieno žemės ūkio veiklos subjekto žuvusių pasėlių plotus.

2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“
2017-10-12

   Susiburkime į 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitę ir sužinokime, kur ir kada mes, suaugusieji mokomės, kokias galias suteikia mums mokymasis, kur slypi mokymosi žavesys, kad be mokymosi būtų sunkiai įsivaizduojama mūsų profesinė veikla ir karjera, sveikas ir laimingas gyvenimas. Praturtinkime vėlų rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu!

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje, kai jūsų asmens duomenys naudojami profesiniais tikslais
2017-10-12

   „Kiekvienas asmuo turi teisę į savo asmens duomenų apsaugą“Tai skelbia 2007 m. Lisabonos sutartis, galiojanti visose Europos Sąjungos valstybėse narėse, tarp kurių ir Lietuva.

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtų projektų konkursas
2017-10-11

   Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia finansavimo programos „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ konkursą. Paraiškas šiai programai gali teikti įstaigos, kurios rengia Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio tematikai skirtus projektus. Projektai turi atitikti Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos tikslus ir uždavinius.

Kovai su prekyba žmonėmis – informacinė kampanija
2017-10-11

   Statistika rodo, jog pernai nors ir neženkliai, tačiau daugėjo pradėtų ikiteisminių tyrimų, susijusių su prekyba žmonėmis – nuo 27 ikiteisminių tyrimų 2015 m. iki 29 tokių 2016 m. Dažniausiai nukentėjusieji buvo išnaudojami nusikalstamoms veikoms, priverstinėms santuokoms ir priverstiniam darbui. Nusikaltėliai daugeliu atveju taikosi į socialinėje rizikoje esančius asmenis.

Dėl kvietimo registruotis į mokymus
2017-10-10
Kviečiame teikti paraiškas dėl neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą
2017-10-06

   Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo konkurso paraiškos forma. Užpildytas paraiškas iki lapkričio 1 dienos pateikti adresu Katedros g. 4, Kaišiadorys, 120 kab. Daugiau informacijos Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje http://www.ndt.lt

Gerbiami Mokytojai,
2017-10-05

   Mokytojų diena – gražiausia rudens šventė, diena kai galime išreikšti savo dėkingumą ir  pagarbą kiekvienam mokytojui. Dėkojame už Jūsų atsidavimą savo darbui, už tai,  kad mokote, kad  dalijatės savo žiniomis, kad ugdote mokinius, juos globojate bei padedate jauniems žmonėms pažinti pasaulį ir tvirtai žengti į gyvenimą. Jūsų darbas dar didesnę reikšmę įgyja mūsų dienomis, kuomet žinios ir kūrybiškumas tampa didžiausiu ir brangiausiu turtu lemiančiu valstybės išsivystymo lygį bei sėkmę.

   Profesinės šventės proga visiems linkime geros sveikatos, stiprybės, neblėstančio energijos, kūrybiškumo, mokinių supratimo bei pagarbos.

Su pagarba
Savivaldybės meras                                                                            Vytenis Tomkus
Administracijos direktorius                                                                Česlovas Neviera
Dėl perspėjimo sistemos patikrinimo
2017-10-04

   Informuojame, kad vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo, šių metų spalio 18 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos.

Dėl laukinių gyvūnų vakcinacijos nuo pasiutligės
2017-10-04
Socialinės paramos skyriaus informacija
2017-10-04

   Socialinės paramos skyrius informuoja, kad rengiamas 2018 m. Socialinių paslaugų planas. Prašome socialinius partnerius (įskaitant ir būsimuosius), socialinių paslaugų teikėjus, bendruomenes ir kt. teikti pasiūlymus, nuomonę rajono socialinių paslaugų poreikio ir / ar plėtros klausimais iki 2017 m. spalio 25 d. el. paštu soc.parama@kaisiadorys.lt

Dėl 2017-2018 metų šildymo sezono pradžios
2017-10-03
Prasideda naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas
2017-10-03
   Kvietimas
Globėjų savitarpio pagalbos grupės susitikimas
2017-10-03

   Š.m. spalio 10 dieną Kaišiadorių rajono globėjus (rūpintojus), įtėvius kviečiame į Globėjų savitarpio pagalbos grupės susitikimą, Kaišiadoryse. Susitikimas vyks Kaišiadorių vyskupijos sielovados centro I aukšto salėje, Birutės g. 9, pradžia 17 val.

Dėl neteisėtų kasinėjimų archeologinio paveldo objektuose
2017-10-02

   Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos vis dažniau gauna informaciją apie vadinamųjų „juodųjų archeologų“ nelegalius kasinėjimus (metalo ieškiklių naudojimą) archeologinio paveldo objektuose ar kultūros paveldo vietovėse. Pastebėta, kad tokie neteisėti darbai vykdomi toliau nuo gyvenviečių ar pagrindinių kelių nutolusiose vietovėse.

Gerbiami policijos pareigūnai,
2017-10-02

   Nuoširdžiai sveikiname Jus  - profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Dėkojame Jums už kantrybę, drąsą, atsakomybę, už Jūsų sąžiningai atliekamą darbą užkertant kelią įstatymų pažeidimams ir užtikrinant visų mūsų saugumą bei ramybę. Nuo Jūsų darbo priklauso ir piliečių pasitikėjimas valstybe bei jos institucijomis.

   Linkime visiems stiprios sveikatos, palaikymo šeimoje, sėkmingos tarnybos, ištvermės bei kantrybės Jūsų kasdieniniame darbe ginant, saugant ir  padedant  mums.

Su pagarba
Savivaldybės meras                                                                        Vytenis Tomkus
Administracijos direktorius                                                            Česlovas Neviera
Veiklą pradeda nemokamos psichologinės pagalbos projektas „Tu – ne vienas!”
2017-10-02

   Rugsėjo mėnesį startavo socialinis projektas „Tu – ne vienas!” (www.tunevienas.lt) Kol viešojoje erdvėje garsiai ginčijamasi, kaip spręsti įsisenėjusias psichologinės pagalbos trūkumo problemas, aktyvūs piliečiai ėmėsi iniciatyvos.

Kaišiadorių miesto gyventojų dėmesiui
2017-09-29

   Informuojame, kad pradedami Kaišiadorių miesto stadiono, esančio Paukštininkų g. 9, Kaišiadorių mieste, rekonstravimo darbai. Dėl šios priežasties uždaromas pėsčiųjų dviračių takas nuo Paukštininkų gatvės iki Karių kapinių. Atsiprašome Kaišiadoriečių ir miesto svečių už laikinus nepatogumus.

Dėl karinių pratybų
2017-09-28
Kauno regiono savivaldybių merų tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Jungtinę Karalystę
2017-09-27

   2017 m. rugsėjo 18 – 22 dienomis buvo organizuotas Kauno regiono savivaldybių merų tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Jungtinę Karalystę. Vizitas buvo skirtas kontaktų užmezgimui, galimų bendradarbiavimo sričių ir projektinių idėjų identifikavimui ir patirties mainams.

Gerbiami socialiniai darbuotojai,
2017-09-27

   profesinės šventės proga sveikiname visus sunkų bei prasmingą socialinio darbuotojo darbą dirbančius žmones. Nuoširdžiai dėkojame Jums už atsidavimą, nuoširdų ir pareigingą rūpestį kiekvienu žmogumi, kuriam reikalinga globa, parama bei pagalba.

   Linkime, kad niekuomet nepristigtumėte jėgų, dvasinės stiprybės ir geros sveikatos pasiaukojimo ir atsidavimo reikalaujančiame darbe, kad Jūsų niekuomet neapleistų kantrybė ir nenuilstantis noras padėti, kad Jus net ir sunkiausiomis akimirkomis visuomet lydėtų optimizmas, stiprybė ir  dėkingumas.

Su pagarba
Savivaldybės meras                                                            Vytenis Tomkus
Administracijos direktorius                                                Česlovas Neviera
Mieli Kaišiadorių rajono socialiniai darbuotojai
2017-09-27

   2017 m. rugsėjo 27 d. minint Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, noriu Jus visus pasveikinti ir padėkoti, kad dirbate mūsų rajone šį nelengvą, bet labai prasmingą ir reikalingą darbą, į kurį įdedate beribes pastangas, o rezultatus dažnai sunku pamatuoti.

   Linkiu Jums turėti gyvenimo džiaugsmo ir svajonių bei nepristigti idėjų, kūrybingumo ir energijos!

   Sustokite akimirkai…

   Su profesine švente Jus!

 

Su pagarba
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos
Socialinės paramos skyriaus vedėja
Eglė Mockevičienė
Dėl pratybų Kaišiadorių rajone
2017-09-26
Parama verslo kūrimui ir plėtrai kaime
2017-09-26

   Norintys plėsti verslą kaimo vietovėse nuo spalio 2 d.  turės galimybę teikti paraiškas gauti Europos Sąjungos paramai, kuri skirta investicijoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai kaimo vietovėse. Nacionalinė mokėjimo agentūra paraiškas priims iki lapkričio 30 d. 12 val.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 metų spalio-gruodžio mėnesiais grafikas
2017-09-25
Kaišiadoryse lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministras
2017-09-25

   Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis , LR seimo narė Laimutė Matkevičienė bei LR seimo narys, Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjai.

Dėl planuojamos statyti paukštienos perdirbimo įmonės
2017-09-22
Žiežmarių seniūnijos gyventojų dėmesiui
2017-09-22

   Nuo 2017-09-21 iki 2017-10-07 Žiežmarių m. Žiedo ir Obelų gatvėse bus vykdomi elektros linijų kabeliavimo darbai. Eismas gatvėse ribojamas nebus.

Konstitucijos egzaminas 2017
2017-09-22

   Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija jau vienuoliktus metus iš eilės organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25!

   Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

Kviečiame į parodą "Sprendimų ratas 2017"
2017-09-22

  Maloniai kviečiame apsilankyti tarptautinėje parodoje „Sprendimų ratas 2017“, kuri vyks spalio 5–7 d. Aleksandro Stulginskio universitete (Akademija, Kauno r.).

Po mikrokompiuterį kiekvienam Kaišiadorių rajono penktokui! Jūs ir galite prisidėti!
2017-09-21

   Pavasarį, Lietuvoje prasidėjusi savanoriška iniciatyva, „Kompiuteriukai vaikams“ siekia šį rudenį kiekvienam penktokui padovanoti po BBC „Micro:bit“ kompiuteriuką, su kuriuo per kelias minutes vaikai galės pradėti programuoti. Didžiojoje Britanijoje, Singapūre ir kitose šalyse taikoma technologija išskirtinė tuo, kad kompiuteriukais labai paprastas naudotis ir jie kainuoja tik po 12 Eur.

Informuojame,
2017-09-21

kad 2017 m. rugsėjo 22 d. į Kaišiadorių rajono savivaldybę atvyksta Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Susitikimas įvyks Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Didžiojoje salėje 15.30 val.

Žiežmarių apylinkės seniūnijoje išduotas leidimas vykdyti žemės kasimo darbus
2017-09-21

   Leidimas išduotas vykdyti kasimo darbus UAB „Elektromontuotojas“ ( ataskingas asmuo Karolis Kolupaila kvalifikacijos atestato Nr. 18009) vykdyti 0,4 Kv kabelinės linijos tiesimui. Kasimo darbai vykdomi Parko g., Stasiūnų k.

Savivaldybės administracija kreipėsi į VĮ “Kauno regiono keliai” dėl prastos kelių ir gatvių būklės
2017-09-21

   Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera kreipėsi į VĮ „Kauno regiono keliai” dėl Kaišiadorių rajone esančių regioninių kelių ir gatvių būklės. Gyventojai į Savivaldybės administraciją kreipėsi dėl kiekvienais metais vis blogėjančios Vytauto Didžiojo gatvės Kaišiadoryse būklės.

Archyvas 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Spalis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"

  

   

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.