KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Kviečiame dalyvauti Europos judumo savaitės renginiuose Kaišiadoryse

   Mūsų kūnai skirti judėti, tačiau galime pastebėti, kad didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami: automobilyje, prie darbo stalo ar priešais TV ekraną. Bet kas, jei galėtume integruoti judėjimą į mūsų kasdienį gyvenimą ir tuo pačiu metu sutaupyti pinigų?


   Šių metų Europos judumo savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną.

   Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, šių metų judumo  savaitės šūkis – Žingsniuokime kartu! Judumo  savaitės renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas.

   Džiaugiamės, kad pastaruoju metu vis daugiau kaišiadoriečių ir miesto svečių galime pamatyti aktyviai laisvalaikį leidžiančių neseniai sutvarkytame miesto parke, Ščebnicos ežero paplūdimyje, o aplink ežerą nusidriekusiu taku važinėja dviračiais, bėgioja, vaikščioja ir maži, ir dideli. Džiugu matyti, kai tėveliai rodo gražų pavyzdį ir nuo mažų dienų savo atžalas skatina minti dviračių pedalus, bėgioti, daugiau laiko leisti lauke. Stengsimės, kad Kaišiadorių rajone būtų daugiau pėsčiųjų ir dviračių takų, laisvalaikio ir poilsio vietų.

   Judumo savaitės metu rugsėjo 20 d. Kaišiadoryse bus uždaryta Kaišiadorių rajono savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelė ir žmonės bus kviečiami ateiti pėsčiomis, o jei būtinai reikės automobilio atvykti į Savivaldybę iš tolimesnės gyvenvietės, automobilius prašysime palikti prie geležinkelio stoties ir dėl savo sveikatos užlipti laipteliais, paėjėti 900 žingsnių ir sudeginti 33 kalorijas.

   Kaišiadorių miesto sporto klubas MB sporto paslaugų centras šią savaitę atvers duris visiems norintiems susipažinti su klubo veikla, galimybėmis sportuoti, gaus nemokamą treniruotę. Teofiliaus Matulionio aikštėje, prie fontano, Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro specialistai ves mankštą, Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras pakvies į nemokamus užsiėmimus baseine, Savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelėje vyks moksleivių gatvės krepšinio turnyras. Kiekvieną vakarą kviesime pasivaikščioti iki Kaišiadorių miesto parko, kuriame vyks lengvi sportiniai užsiėmimai: diskgolfas ir lėkščiasvydis su asociacijos „Žalieji velniai“ jaunimu, šaškių turnyras, zumbos užsiėmimas ir kiti. Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras pakvies į ekskursiją pėsčiomis „Lengvu žingsniu aplink Kaišiadoris“. Kartu su turizmo vadybininku keliausime po Kaišiadorių miesto vietas, objektus, susijusius su sportu, judėjimu, taip pat ir kitas įdomias vietas. 20 d. Kaišiadorių miesto maršrutais SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ autobusais keleivius veš nemokamai. Taip pat Jūsų patogumui galėsite išbandyti "Isuzu" atstovybės Lietuvoje suteiktą dvi savaites Kaišiadoryse važinėsiantį žemagrindį "Isuzu“ autobusą.

   Šiais metais Aplinkos ministerija ketina apdovanoti Judriausią savivaldybę, Judriausią mokymo įstaigą, Judriausią ikimokyklinio ugdymo įstaigą, Judriausią įmonę, Judriausią valstybės instituciją ir Judriausią pilietį. Informacijos apie tai, kaip rūpinatės savo darbuotojais, juos skatinate vykti į darbą tausojant gamtą bei įmonės planuojamų Europos judumo savaitės veiklų laukiama iki rugsėjo 9 d. regina.kalisaityte@am.lt. Judriausia įmonė bus paskelbta jau rugsėjo pabaigoje.

   Europos judumo savaitės renginiai Kaišiadoryse

   16 d. 17.30 val. Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro ekskursija pėsčiomis „Lengvu žingsniu aplink Kaišiadoris“ po Kaišiadorių miesto vietas, susijusias su sportu, judėjimu, ir kitas įdomias vietas. Susitikimo vieta – Teofiliaus Matulionio aikštė, prie fontano

   17 – 22 d. atvirų durų dienos MB sporto paslaugų centre, Gedimino g. 35

   17 d. 18 val. šaškių turnyras Kaišiadorių Algirdo Brazausko parke

   18 d. 9–12 val. mankštos Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro baseine

   18 val. diskgolfas Kaišiadorių Algirdo Brazausko parke 

   19 d. 18.30 val. zumbos užsiėmimas Kaišiadorių Algirdo Brazausko parke

   20 d. 10 val. „Vietoj gatvės - krepšinis“ – gatvės krepšinio turnyras moksleiviams Savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelėje

   12 val. mankšta per pietus Teofiliaus Matulionio aikštėje

   18 val. lėkščiasvydis Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos stadione

 

Užsiėmimai nemokami

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Lapkritis
    2019     


 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).