KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 113 kab., tel. (8 346) 20480; (8 346) 20450

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Skundų dėl nesaugios ūkinės komercinės veiklos 2018 m. Kaišiadorių rajone apžvalga

   Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Kaišiadorių skyrius informuoja, kad 2018 metais iš viso buvo gauti 174 asmenų skundai dėl nesaugios ūkio subjektų veiklos, o tai yra 1,7 karto daugiau nei ankstesniais metais. Per metus buvo išnagrinėti 132 skundai, iš kurių 95 buvo pagrįsti (tai sudaro 72 proc.).


   2018 metais 17 skundų gauta dėl ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų veiklos, iš kurių net 13 buvo pagrįsti ( 76 proc.). Patikrinimų metu buvo nustatyta 13 higienos normos reikalavimų pažeidimų (patalpos neapsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių, netinkama teritorijos priežiūra; karšto vandens temperatūra neatitiko reglamentuojamų ribinių dydžių; nepakankama mechaninės vėdinimo sistemos veikla).

   Gauti 2 skundai dėl bendrojo lavinimo mokyklų veiklos. Abu skundai buvo pagrįsti. Operatyviosios kontrolės metu nustatyti 3 higienos normos reikalavimų pažeidimai (ugdymo patalpos neapsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių; patalpose buvo šalta). Taip pat gauti 2 skundai dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų veiklos. Abu skundai buvo pagrįsti. Nustatyti 9 higienos normos reikalavimų pažeidimai (grupėse viršijamas leistinas sąrašinis vaikų skaičius; su vaikais dirbo tik vienas darbuotojas; patalpose buvo šalta; tualetuose neįrengtos kabinos su rakinamomis durimis; grindų danga netinkama drėgnam valymui; nenaudojamos smėlio dėžės neuždengtos; santechniniai įrenginiai netvarkingi).

   Vienintelis 2018 m. gautas skundas dėl soliariumo veiklos taip pat buvo pagrįstas. Ūkio subjekte, teikiančiame soliariumo paslaugas, operatyviosios kontrolės metu buvo nustatyti net 5 higienos normos reikalavimų pažeidimai (netinkama patalpų ir inventoriaus priežiūra, darbuotojai nėeapmokyti pagal privalomojo sveikatos mokymo programą).

   Pagrįstas ir vienintelis skundas dėl vaikų žaidimo aikštelių priežiūros. Kontrolės metu buvo nustatyti žaidimo aikštelės įrengimo ir įrenginių priežiūros reikalavimų pažeidimai, specialistams nepateikta metinė žaidimo aikštelės įrenginių vertinimo ataskaita

   Gauti du skundai dėl kvapų, tačiau skundoų nagrinėjimas I etape buvo nutrauktas, nes įmonė, dėl kurios veiklos buvo pradėtas tyrimas, nutraukė veiklą.

   Per 2018 metus gauti net 107 skundai dėl blogų kalėjimo sąlygų laisvės atėmimo vietose, iš kurių 79  buvo pagrįsti (tai sudaro 74 proc.). Iš laisvės atėmimo vietų dauguma skundų buvo dėl blogo patalpų įrengimo ir blogos inventoriaus būklės, nepakankamo nuteistųjų aprūpinimo valymo ir asmens higienos priemonėmis, dėl nepakankamos dirbtinės apšvietos ir patalpų mikroklimato, dėl buitinių kenkėjų ir nariuotakojų patalpose dėl vėdinimo sistemos nakties metu keliamo triukšmo.

   Dėl nustatytų pažeidimų buvo paruošti 4 raštai ir informuotas vaikų ugdymo įstaigų steigėjas Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija. Dviems asmenims buvo taikytos administracinio poveikio priemonės.

   Per atskaitinius metus atliktos 24 grįžtamosios kontrolės. Pusę visų patikrinimų sudarė laisvės atėmimo vietų įstaigų patikrinimai, kurių metu buvo nustatyta, kad pažeidimai nepašalinti. Dėl nepatenkinamų kalėjimo sąlygų 2 kartus informuotas Kalėjimų departamentas prie Laituvos Respublikos Teisingumo  ministerijos.

   NVSC Kauno departamento Kaišiadorių skyrius informuoja, jeigu esate nepatenkinti suteiktomis paslaugomis ar turite pagrįstos informacijos dėl ūkinės veiklos, vykdomos galimai pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys, tel.  (8 346) 52 296, el. p. kaisiadorys@nvsc.lt


 
Kauno departamento Jonavos skyriaus vedėja, laikinai vykdanti
Kauno departamento Kaišiadorių skyriaus vedėjos funkcijas
Jurgita Arbočienė


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Balandis
    2020     

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).