KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 113 kab., tel. (8 346) 20480; (8 346) 20450

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Sudaryta darbo grupė dėl prieigos vietovių prie geležinkelių infrastruktūros Kaišiadorių rajono savivaldybėje įvertinimo

   Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos raštą „Dėl prieigos prie geležinkelių infrastruktūros pritaikymo specialiųjų poreikių turintiems žmonėms“, sudarė darbo grupę, kuriai pavesta  iki 2020 m. vasario 3 d. atlikti prieigos vietovių prie geležinkelių infrastruktūros Kaišiadorių rajono savivaldybėje įvertinimą, užpildyti klausimyną ir jį perduoti AB „Lietuvos geležinkeliai“. Primename, kad Kaišiadorių rajono savivaldybė jau keletą kartų kreipėsi į AB „Lietuvos geležinkeliai“ dėl Kaišiadorių pėsčiųjų tilto modernizavimo ir  pritaikymo neįgaliesiems.


   Didėjant politikų bei visuomenės dėmesiui, bendrovė nusprendė įvertinti situaciją ir poreikius kompleksiškai visoje Lietuvoje esančiose geležinkelio stotyse. Tyrimo metu bus siekiama ne tik įvertinti pačių stočių būklę, bet ir jų prieigų prieinamumą žmonėms su negalia, senjorams, dviratininkams, jaunoms šeimoms su vaikų vežimėliais, nustatyti ar prie  geležinkelio stočių yra įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, taip pat įvertinti nuvažiavimus iki geležinkelio stočių bei prieigų apšvietimo kokybę. Sudaryta darbo grupė prieigų prieinamumo kokybę ir būklę vertins trijose Kaišiadorių rajono savivaldybėje esančiose geležinkelio stotyse – Kaišiadoryse, Pravieniškėse ir Žasliuose (Guronyse).

   AB „Lietuvos geležinkeliai“ taip pat pateikė informaciją dėl planuojamo Kaišiadorių pėsčiųjų viaduko kapitalinio remonto, siekiant jį pritaikyti ribotos judėsenos asmenims. Bendrovė rašte nurodė, kad iki 2020 m. I ketv. planuoja pasirašyti projektavimo paslaugų sutartį. Parengus projektą, rangos darbus numatyta atlikti iki 2021 m pabaigos.

   Darbo grupės pirmininku paskirtas Kaišiadorių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Darius Vilimas, į ją įtraukti ir Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijų atstovai, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos specialistai bei  seniūnai.

   DĖL DARBO GRUPĖS, ATLIKTI PRIEIGOS VIETOVIŲ PRIE GELEŽINKELIŲ INFRASTRUKTŪROS KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE ĮVERTINIMĄ  IR KLAUSIMYNO UŽPILDYMĄ, SUDARYMO

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Vasaris
    2020     

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).