KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 113 kab., tel. (8 346) 20480; (8 346) 20450

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Turite idėją, kaip padėti vaikams? Dalyvaukite konkurse ir laimėkite 20 tūkst. Eur

   Tarptautinė organizacija „Reach For Change“ skelbia konkurso „Talentas keisti“ pradžią. Visi, turintys socialinio verslo idėją, kaip išspręsti vaikams aktualią problemą, jau dabar gali teikti paraiškas, pretenduoti į 20 tūkst. eurų premiją ir dar gauti papildomą ekspertinę paramą savo iniciatyvai įgyvendinti.


   Jau tradiciniu tapusį, socialinių pokyčių konkursą „Talentas keisti“ organizacija „Reach for Change“ rengia jau šeštą kartą.

   „Jau keliolika idėjų, per visą šį laikotarpį dalyvavusių konkurse, šiandien sėkmingai keičia vaikų gyvenimus į gera. Pavyzdžiui, „Anksti.lt“ padeda ankstukų susilaukusiems tėvams, „Teenshapers“ paaugliams ugdo sveikos mitybos įpročius, „Kūrybos kampas 360“ vaikams padeda suprasti pagrindinius tvarios aplinkosaugos principus. Šiais metais ir vėl norime atrasti ambicingus inovatorius, kurie būtų pasiryžę reikšmingai prisidėti prie vaikų gerovės kūrimo“, – sakė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, „Reach for change“ vadovė Baltijos šalyse.

   Geriausios socialinio verslo, galinčio kurti geresnį pasaulį vaikams, idėjos autorius gaus ne  tik pagrindinį 20 tūkst. eurų prizą, bet ir iki penkerių metų truksiančią ekspertinę paramą.

   Be to, jau antrus metus iš eilės konkurse „Talentas keisti“ bus galima laimėti ir papildomą 20 tūkst. eurų  premiją, įsteigtą fondo „The Ella Fund“. Šis specialus prizas bus skirtas idėjoms, kurios skatins moterų ir merginų įgalinimą, arba moters verslininkės pasiūlytam socialinio verslo sumanymui įgyvendinti.

   „Įvairūs tyrimai patvirtino, kad tokia pradinio finansavimo suma yra optimali verslui pradėti. Konkursą laimėjęs socialinis verslininkas ją galės laisvai panaudoti pagal savo poreikius iniciatyvos tikslams pasiekti: nesvarbu, ar tai būtų patalpų įsigijimas, ar naujų darbuotojų įdarbinimas, ar išėjimas iš darbo, kad iniciatyvos sumanytojas galėtų skirti daugiau laiko savo idėjai įgyvendinti“, – teigė J. Ribinskaitė-Glatzer.

   Anot J. Ribinskaitės-Glatzer, šis konkursas unikalus tuo, kad jame galima laimėti ne tik svarų finansavimą, bet ir galimybę dalyvauti inkubatoriaus programoje, kuri bus suteikta mažiausiai trims geriausioms idėjoms. Šią programą sudarys strateginiai verslo profesionalų patarimai, įvairių sričių specialistų konsultacijos ir ekspertinė parama.

   „Pastebėjome, kad pradedantiems socialiniams verslininkams dažnai labiau nei finansinės reikia ekspertinės paramos: patarimų, išklausymo, pagalbos kuriant reikalingų kontaktų tinklą. Skaičiuojame, kad didesnė prie inkubatoriaus prisijungusių dalyvių dalis iki šiol kuria poveikį vaikams, nepaisant to, jog ne visi iš jų laimėjo finansinę paramą“, – teigė J. Ribinskaitė-Glatzer.

   Konkurso paraiškas jau dabar galima pildyti internetinėje svetainėje www.talentaskeisti.lt Jas teikti bus galima iki vasario 29 d., 23:59 val.

   Dalyvių atsiųstas paraiškas vertins ekspertų komisija, o atrinktų idėjų autoriai bus pakviesti savo pasiūlymus pristatyti gyvai – interviu su vertinimo komisija metu. Įveikusieji šį etapą galės dalyvauti intensyviuose verslo ir socialinio pokyčio valdymo mokymuose, kurių metu turės progą pasitikrinti savo idėjos stiprumą ir aktualumą.

   Viešas geriausių idėjų pristatymas Vilniuje planuojamas gegužės 14 d., o konkurso nugalėtojas bus paskelbtas Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją. Apdovanojimo renginys vyks Švedijos ambasadoje.

   Kokios idėjos gali dalyvauti konkurse?

   Pasak J. Ribinskaitės-Glatzer, visų svarbiausia, kad pasiūlyta idėja būtų aiški, įgyvendinama ir galėtų realiai spręsti tikrą Lietuvos ar net užsienio vaikų problemą.

   „Iniciatyva turėtų būti kūrybiška ir unikali – tikimės, kad pasirinktai problemai įveikti bus pasiūlytas naujas sprendimo būdas. Svarbu ir tai, kad į kitą etapą pateks tik tos idėjos, kurios turės potencialo išaugti ne į kelių metų projektą, bet į ilgalaikį ir tvarų socialinį verslą, be to – vertinsime ir idėjos autoriaus asmenybę bei pasiryžimą“, – teigė J. Ribinskaitė-Glatzer.

   Anot jos, siūloma iniciatyva turėtų orientuotis ne į pavienių vaikų bėdas, tačiau galėti jas spręsti platesniu mastu, taip pat turėti potencialo daryti pokyčius ir struktūriniu lygmeniu.

   Konkurse gali dalyvauti fiziniai asmenys arba nedidelės, savo veiklą pradedančios organizacijos, turinčios realiai įgyvendinamų ir vaikų gyvenimo sąlygas galinčių pagerinti idėjų.

   Daugiau apie konkursą „Talentas keisti“ sužinoti galite čia: www.talentaskeisti.lt

 

   Daugiau informacijos:
   Jurgita Ribinskaitė-Glatzer
   „Reach for Change“ vadovė Baltijos šalyse
   Tel.:+370 600 87199
   El. paštas: jurgita.ribinskaite-glatzer@reachforchange.org
 
Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Balandis
    2020     

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).