KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
VMVT Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos 2018 metų IV ketvirčio veiklos apžvalga

   Kaišiadorių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – Kaišiadorių VMVT), siekdama mažinti šešėlinę ekonomiką, užkirsti kelią prekybai nelegaliais, o tuo pačiu ir nesaugiais maisto produktais, kartu su Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnais atliko bendrus patikrinimus.


   Patikrų metu maisto produktų realizavimo vietose (viešose vietose), įvertinus 7-ių autoparduotuvių vykdomą veiklą, nustatyta, kad iš jų net 5 subjektai neturėjo Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimų esamoms transporto priemonėms, 4-iose autoparduotuvėse inspektoriai nustatė grubių higienos, maisto produktų laikymo sąlygų pažeidimų, 2 prekiautojai negalėjo pateikti visų maisto produktų įsigijimo dokumentų, dalis produktų buvo neženklinti. Taip pat pagal internete besiskelbiančių Kaišiadorių rajono pardavėjų skelbimus nustatytas 1 atvejis, kuomet asmuo siūlė įsigyti ūkyje augintų kalakutų mėsos. Patikros metu nustatyta, kad kalakutiena buvo tvarkoma ir realizuojama namų virtuvėje, neturint būtinų leidimų veiklai vykdyti, neužtikrinant tinkamų higieninių sąlygų, nevykdant apskaitos.

   2018 metų IV ketvirtį maisto kontrolės metu už nustatytus pažeidimus 4 atvejais taikytos administracinės poveikio priemonės, skirtos piniginės baudos, 3 subjektams uždrausta maisto tvarkymo veikla, 3 subjektams sustabdyta veikla. Uždrausta realizuoti iš viso 113,2 kg maisto produktų, kurie buvo netinkamai laikomi, ženklinti ar negalėjo pateikti jų įsigijimo dokumentų.

   Pienininkystės ūkiuose, pagal pieno gamintojo pateiktus prašymus, atlikti 4 patikrinimai. Pagal pateiktus dokumentus patikros metu nustatytas 1 atvejis, kai, panaudojus receptinius veterinarinius vaistus, pienas naudotas ūkio gyvūnų šėrimui, nepasibaigus išlaukos periodui, dėl ko taikytos priemonės pagal ANK.

   2018 m. IV ketvirtį, vykdant veterinarinę kontrolę, buvo patikrinti 5 pašarų prekiautojai, dalyje patikrinimų nustatyta ženklinimo, atsekamumo, higienos neatitikimų, o vienu atveju surašytas Administracinių nusižengimų protokolas skiriant piniginę baudą. Paukštininkystės ūkių kontrolės metu, dėl biologinio saugumo priemonių reikalavimų pažeidimo, 1 paukštininkystės ūkiui taip pat buvo surašytas Administracinių nusižengimų protokolas skiriant piniginę baudą. Dėl netinkamo augintinių laikymo, priežiūros buvo gauti net 7 skundai, kurių nė vienas, atlikus patikras, nepasitvirtino.

   Per IV ketvirtį sumedžioti 87 šernai. Iš jų 8 buvo užsikrėtę AKM (Afrikinio kiaulių maro virusu). Siekiant sumažinti AKM plitimą, šių šernų skerdenos ir skerdimo atliekos sunaikintos. Medžiotojų būrelio sumedžiotų gyvūnų pirminio apdorojimo aikštelėse esančiose patalpose ir jų teritorijose atliktos dezinfekcijos.

   Kaišiadorių VMVT primena, kad asmenys, radę šernų gaišenas, privalo pranešti tel. (8 346) 51 274 arba el. paštu kaisiadorys@vmvt.lt. O norint įsigyti ir laikyti kiaules, reikia įgyvendinti visus biologinio saugumo reikalavimus ir pateikti prašymą Kaišiadorių VMVT. Kiaules reikia pirkti tik ženklintas, su veterinariniu pažymėjimu ir vežamų gyvūnų važtaraščiu.

   2018 m. IV ketvirtį buvo organizuoti susitikimai, mokomieji renginiai tiek ūkio subjektų atstovams, privatiems veterinarijos gydytojams, ūkininkams, tiek bendrojo ir profesinio mokymosi įstaigų moksleiviams, kurių metu skaityti pranešimai, norint išvengti užkrečiamų ligų plitimo, siekiant teisingo ir atsakingo antibiotikų vartojimo, pažeidimų mažinimo ar norintiems ženklinti savo laikomus ūkinius gyvūnus ir kt.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Balandis
    2019     


 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 

 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).