KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
 
 
   


       

    

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Kaišiadoryse lankėsi Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda

   Kaišiadorių rajono savivaldybėje pažintiniu vizitu svečiavosi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda. Kartu su Japonijos ambasadoriumi į Savivaldybę taip pat atvyko ambasados antrasis sekretorius p. Hiroya Inoue bei Politikos ir ekonomikos sekcijos darbuotojas Renatas Kirtiklis.


   Svečiai susitiko su Kaišiadorių rajono savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi, Administracijos direktoriumi Česlovu Neviera jo pavaduotoju Tomu Vaicekausku, Savivaldybės mero patarėja Vaida Babeckienė, Kaišiadorių turizmo ir informacijos centro direktore Giedre Streikauskaite bei Kaišiadorių TVIC turizmo vadybininku Viktoru Pinkevičiumi.

   Savivaldybės meras Vytenis Tomkus padėkojo Japonijos ambasadoriui už apsilankymą Kaišiadoryse, taip pat pasidžiaugė galimybe priimti tokius garbingus svečius bei užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą. Meras pristatė ambasadoriui Kaišiadorių rajono istoriją, kultūrą, turizmą, pramonę ir pabrėžė, kad Kaišiadorių rajone ypač laukiami turistai, taip pat investuotojai iš Japonijos, kurie galėtų įsikurti išskirtinėje vietoje – pramoniniame Kruonio HAE parke. Savivaldybės meras kartu su ambasadoriumi aptarė Kaišiadoryse įsikūrusių įmonių ir Japonijos ekonominio bendradarbiavimo plėtojimo galimybes ir svarbą.

   Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda padėkojo merui už galimybę apsilankyti Kaišiadoryse. Ambasadoriaus siekis – pristatyti Japoniją Lietuvoje ir skleisti žinią apie Lietuvą Japonijoje. Vienas iš pagrindinių Japonijos ambasados tikslų – pritraukti japonų turistus į mūsų kraštą, kad per metus atvyktų 200 tūkstančių turistų iš Japonijos. Kaip vieną iš pagrindinių akcentų, kodėl turistai galėtų užsukti ir į Kaišiadoris – ambasadorius akcentavo geografinę rajono padėtį ir susisiekimo patogumą. Ambasadoriaus nuomone, Lietuva tampa vis populiaresnė Japonijoje. Be didžiųjų Europos šalių  - Prancūzijos, Anglijos, Vokietijos, japonai ieško naujų patyrimų. Pagrindiniai dalykai, kurie įdomūs japonams – gamta, lietuvių tradicijos, kultūra ir maistas.

   Susitikimo metu aptarta ir šių metų pradžioje atsiradusi galimybė eksportuoti į Japoniją paukštienos produktus iš Lietuvos. Įsitikinti Kaišiadorių rajone gaminamų paukštienos produktų kokybe ir geru skoniu svečiai iš Japonijos ambasados galėjo ir susitikimo Savivaldybėje metu- jie buvo vaišinami įvairiais AB „Kaišiadorių paukštynas“ vištienos gaminiais - karštai rūkytomis aštriomis sparnelių tulpėmis, vištienos sūriu bei tradiciniu jų kepamu lietuvišku šakočiu. Svečiai galėjo paskanauti ir UAB „Gudobelė“ gaminių duonos traškučių ‚Bon Chance“ bei džiūvėsėlių „Bon Grace“.

   Japonijos ambasadorius kartu su Savivaldybės atstovais apsilankė ir Kaišiadorių rajone įsikūrusioje AB „Lietuvos energijos gamyba“ valdomoje Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje – vienintelėje tokio tipo elektrinėje Baltijos šalyse. Svečiai buvo susipažindinti su  Kruonio HAE veikimo ir darbo principais, strateginiais tikslais bei pramoninio parko Kruonio HAE plėtojimo vizija, kurią  pristatė akcinės bendrovės „Lietuvos energijos gamyba“ generalinė direktorė Eglė Čiužaitė, Hidroelektrinių tarnybos vadovas Raimondas Minkevičius ir Komunikacijos skyriaus vadovas Valentas Neviera.

   Siekiant geriau susipažinti su Kaišiadorių krašto tradicijomis bei kultūra Japonijos ambasadoriui Lietuvoje Toyoei Shigeeda Savivaldybės meras įteikė lėlę lietuvaitę, pasipuošusią tradiciniais Kaišiadorių kraštui būdingais tautiniais drabužiais bei kepalą naminės lietuviškos duonos.

  

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 


  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.