KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku - trečiadienį iki 19.00 val. 119 kab., tel. (8 346) 204 54

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Įmonės
  Telefonai
 

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------
KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
CIVILINĖS SAUGOS SISTEMOS
2015 METŲ VEIKLOS
PLANAS

ĮSAKYMAS
DĖL CIVILINĖS SAUGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO, PRIEMONIŲ PLANAVIMO IR
INFORMACIJOS TEIKIMO 2015 METAIS

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       

  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
GyventojamsVerslininkamsTuristams
Naujienos
Kovai su prekyba žmonėmis – informacinė kampanija

   Statistika rodo, jog pernai nors ir neženkliai, tačiau daugėjo pradėtų ikiteisminių tyrimų, susijusių su prekyba žmonėmis – nuo 27 ikiteisminių tyrimų 2015 m. iki 29 tokių 2016 m. Dažniausiai nukentėjusieji buvo išnaudojami nusikalstamoms veikoms, priverstinėms santuokoms ir priverstiniam darbui. Nusikaltėliai daugeliu atveju taikosi į socialinėje rizikoje esančius asmenis.


   „Nors šiemet Lietuva įvertinta kaip viena geriausiai su prekyba žmonėmis kovojančių valstybių ir kaip aktyviausia šioje srityje tarp Baltijos ir Rytų Europos šalių, tačiau dar turime kur pasistiebti. Viena svarbiausių kovos su šia nusikalstama veika būdų – žmonių sąmoningumo didinimas ir švietimas. Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriame Lietuvos piliečiams gyvenantiems užsienio šalyse“, - sako Vyriausybės sudarytos Kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo komisijos pirmininkas Vidaus Reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis.

   VRM spalio mėnesį pradeda iki gruodžio truksiančią informacinę kampaniją, skirtą kovai su prekyba žmonėmis. Intensyviausiai kampanija vyks didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir kituose mažesniuose miestuose.

   Informacinę kampaniją nacionaliniu lygiu koordinuoja VRM kartu su miestų savivaldybių administracijomis bei įstaigomis ir organizacijomis, veikiančiomis savivaldybėse.

   „Siekiame ne tik informuoti šalies gyventojus būti dėmesingais, tačiau ir aktyviau įtraukti policijos bei kitų atsakingų institucijų darbuotojus nelikti abejingais. Žmonės dažniausiai nukenčia dėl per didelio patiklumo. Be to, gyventojai nežino į ką kreiptis patarimo ar konsultacijos, todėl norime, kad atsakingos institucijos dirbtų aktyviau – ne tik narpliotų nusikaltimus, bet ir veiktų prevenciškai“, - teigia A. Stončaitis.

   Prevencinei kampanijai skirti lauko plakatai ir vaizdo klipai bus platinami šalies miestuose bei visuomeniniame transporte. Informacinė medžiaga įspėja apie prekybą žmonėmis ir išnaudojimą keturiomis formomis: seksualinį išnaudojimą, priverstinį darbą, priverstinį nusikalstamą veikimą ir priverstines santuokas. Be to, visoje Lietuvoje bus platinamos informacinės sulankstomos kortelės apie grėsmes ir teikiamą pagalbą lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

   Akcijoje dalyvaus socialiniai darbuotojai, policijos pareigūnai, katalikų kunigai, vyks renginiai švietimo įstaigose, vaikų globos namuose. Planuojama, kad 2017 m. spalio–gruodžio mėnesiais informacija apie kovą prieš prekybą žmonėmis pasieks ne mažiau kaip milijoną Lietuvos gyventojų.

   Visa informacinė medžiaga (vaizdo klipai, plakatai ir kortelės) pasiekiama Vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje http://vrm.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/kova-su-prekyba-zmonemis.

   Kviečiame visus prisidėti prie kampanijos!


Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos informacijaAtgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


Priemonių planas
  

 


  

   
  


      
         

   

      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.